KOSMETINIS KIRPIMAS

Paslaugą sudaro maudymas, kailio džiovinimas, ausų ir akių valymas, ausų plaukelių pešiojimas, nagų kirpimas, tarpupirščių kailio ir kailio aplink intymią zoną kirpimas.

STILINGAS KIRPIMAS

Paslaugą sudaro kirpimas (atitinkantis veislės standartą arba pagal šeimininko pageidavimus) ar trimingavimas/pešiojimas, maudymas, kailio džiovinimas, ausų ir akių valymas, ausų plaukelių pešiojimas, tarpupirščių kailio ir nagų kirpimas.

MAUDYMAS

Procedūros metu šuo išmaudomas naudojant šampūną ir kondicionierių, išdžiovinamas kailis ir nukerpami nagai.

POPLAUKIO IŠŠUKAVIMAS (NUKAILINIMO PROCEDŪRA)

Procedūros metu šuo išmaudomas naudojant šampūną ir kondicionierių, kailis išpūčiamas stipria oro srove, išdžiovinamas, iššukuojamas naudojant specialias šukas, nukerpami nagai ir išvalomos ausys. Jeigu yra poreikis apkerpamos pėdutės, pagražinamos kailio formos.

MAUDYMO SAVITARNA

Pirmą kartą supažindinsime, paaiškinsime kaip taisyklingai išmaudyti ir išdžiovinti Jūsų augintinį. Paslaugos metu turėsite galimybę naudotis mūsų vonią, kosmetikos priemonėmis, fenu/išpūtėju ir šukomis.

KATINO KIRPIMAS

Katinai kerpami pagal šeimininko pageidavimus: mašinėle, žirklėmis arba gerai iššukuojami. Nukerpami nagai, išvalomos ausys. Procedūros metu katinų nemigdome.

NAGŲ KIRPIMAS

Nagų kirpimas nuo 3 €. Atlikus kirpimo ar maudymo paslaugą, nagučių kirpimas visada NEMOKAMAS!